Menu
Your Cart

Hakkımızda

2019 Yılından itibaren sektörde hizmet vermekte olduğumuz matbaa promosyon reklam ürünleri imalat üretimlerinde ve tedariğinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ticari hayatımız boyunca müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz sözü tutma konusunda hassasiyetimizden taviz vermeden ticari hayatımızda müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

     Ambalaj kutu imalatı ürünlerinde bünyemizdeki ofset baskı makinelerimiz ile ambalaj ürün kutusu imalatında aranan şirketler haline gelmiş bulunmaktayız. Maske kutusu imalatımız ile türkiye ve yurt dışı olmak üzere yüzlerce maske üreticilerine maske kutusu imalatı yapıp sorunsuz teslim etmiş bulunmaktayız.

 

     Promosyon ürünlerinde eğitim kurumları başta olmak üzere reklam ajansları ve matbaalara promosyon sınav seti , promosyon boya kalemi ve boyama kitabı, tela çanta başta olmak üzere bir çok promosyon ürünlerinde çözüm üretmekteyiz.

 

     Matbaa kısmında ofset ve uv ofset olarak müşterilerimizin katalog, boyama kitabı, karton çanta, özel kutu imalatı , cepli dosya gibi matbaa baskılarında müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.

Alanında uzman grafik tasarımcılarımız ile müşterimize imalat kısmın da değil tasarım kısmında da çözüm üretmekteyiz. Tasarlanan ürünler baskı öncesi ve baskı sonrası en kaliteli şekilde müşterimize ulaşmasını sağlamaktadır.