Menu
Your Cart

10,5x24 cm 110 gr 1.Hamur Diplomat Zarf

10,5x24 cm 110 gr 1.Hamur Diplomat Zarf
Yeni
10,5x24 cm 110 gr 1.Hamur Diplomat Zarf
2.260,00TL

Mevcut Seçenekler:

Diplomat zarflar iş hayatında fatura, irsaliye, teklif gibi evrakları taşırken ya da bir yere gönderirken sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Diğer kurumlarla da aranızda sık sık gidip gelen diplomat zarfların şık ve estetik bir görünümü olması kurumsal imajınız için önemlidir. Her ne kadar bir zarfın üzerine yazılabilecekler sınırlı olsa da kurumunuz için diplomat zarf yaptırırken onun şirketinizi temsil ettiğini unutmamanız gerekir.

Bir diplomat zarfın üzerinde neler olması gerektiğine değinecek olursak, marka algınızı güçlendirmek için logonuzu zarfın üzerinde uygun bir yere yerleştirmek doğru bir davranış olacaktır. Logonuzu zarfın sağ veya sol üst köşesine yerleştirebilirsiniz. Logonuzun boyutunu ayarlarken de üstüne yazı yazmak için yeterli alan kalması için çok büyük olmamasına özen gösterin.

Ancak çok küçük olursa da yeterince dikkat çekmeyecek, dolayısıyla yaratmak istediğiniz marka algısına bir katkı sağlamayacaktır. Ayrıca zarfın üstünde temel iletişim bilgilerinizi (adres, telefon, cep telefonu, e-posta adresi, web sitesi adresi gibi) yazmanız da potansiyel müşterilerinizin istediklerinde size kolayca ulaşmalarını sağlayacaktır. İletişim bilgilerini yazmak için en uygun yer ise zarfın alt kısmıdır.

Ayrıca tüm pazarlama iletişimi malzemelerinizde olduğu gibi zarf tasarımlarınızda logonuzda bulunan kurumsal renkleri kullanmak doğru bir yaklaşım olacak ve onları kurumunuzun imzası haline getirecektir.

Eğer nasıl bir 
Zarf tasarımı yaptıracağınızı bilemiyorsanız, internetteki farklı zarf tasarımlarına bakmak, hazır şablonları incelemek nasıl bir zarf tasarımı yaptıracağınızı belirlemek konusunda size yardımcı olacaktır. 

Diplomat zarfınızın nasıl bir tasarımı olacağına karar verdiyseniz, bundan sonra izlemeniz gereken adımlar ise son derece kolay. Yapmanız gereken HepsiBaski.com’a girerek zarf tasarımınızı yüklemek ve kaç adet istediğinizi belirterek  zarf baskısı siparişi vermek. Hepsibaski.com olarak organize matbaa altyapısı ile sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 Zarf basımı siparişinizi verdiğiniz andan itibaren harekete geçecek alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz kaliteden ödün vermeden, en kısa zamanda hazırladığı zarflarınızı size ulaştıracaktır. hepsibaski.com olarak diplomat zarf baskısını 1. Hamur 110 gr kağıda yapıyoruz.

Kargo Ücreti Müşteriler tarafından ödenmektedir.

Web Sayfamızdan sadece siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz

Siparişiniz seçtiğiniz anlaşmalı kargo firmasına verilir. Kargo teslim alırken Kargo ücreti kargo firmasına ödenir

Kargo Ücretlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz

Sipariş vermeden önce WhatsApp Mesajıyla kargo ücreti sorabilirsiniz  

İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirledikten sonra tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD, AI formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise İnternet Sitesinde kayıtlı olan Telefon numaranıza ve e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi internet sitesinde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' telefon numarası vasıtası ile iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren ortalama 4-5 iş gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

 

İade Koşulları

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben  ortalama 4-5 iş günü içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 10 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.